برند هیوبی - اخبار برندها - اقیانوس آبی خبر

برندهای هیوبی و اوکی اکس شعبه‌های مستقر خود را در چین منحل می‌کنند

برند صرافی هیوبی در پی ممنوعیت فعالیت‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال، شعبه‌ چین خود مستقر در پکن را با نام Beijing Huobi Tianxia Network Technology Limited (BHT) منحل کرد.

اقیانوس آبی خبر – اخبار برندها|برند هیوبی گلوبال یکی از برترین صرافی های فعال در زمینه ارزهای دیجیتال است. این صرافی از دید سایت کوین مارکت کپ بعد از صرافی بایننس دومین صرافی معتبر از لحاظ حجم بازار و تعداد کاربران دارد. دفتر این صرافی در شرق آسیا قرار دارد اما برای ایرانیان تحریم است و برای استفاده از ان حتما باید وی پی ان استفاده کنید.

این صرافی با پشتیبانی از 324 ارز دیجیتال و 960 بازار و دارا بودن از بخش های مختلف که برای یک صرافی معتبر نیاز است، می‌تواند تمام نیازهای شما در انواع معاملات را برطرف کند.

برند صرافی هیوبی - اخبار برندها - اقیانوس آبی خبر

با استفاده از این سرویس سایت، می‌توانید انواع دارایی‌های دیجیتال اعم از بیت کوین، اتریوم، EOS، لایت کوین، ریپل، نئو و ده‌ها ارز دیجیتالی دیگر را به هم تبدیل کنید. سرمایه گذاران معمولا از دو حالت معاملات بلند مدت و کوتاه مدت استفاده می‌کنند تا سرمایه خود را افزایش دهند. حال آنکه تریدرها عموما با معامله کردن سود می‌کنند، پس طبیعی است از معاملات کوتاه مدت و حتی لحظه‌ای استفاده کنند تا یک شبه سرمایه خود را چند برابر کنند.

به‌گزارش دیکریپت، برند هیوبی، مؤسس صرافی‌ای با همین نام، شعبه صرافی خود مستقر در پکن را منحل کرد و در اقدامی مشابه گروه اوکی (OK)، مؤسس OKcoin، نیز شعبه چینی خود (Beijing Lekuda) واقع در پکن را تعطیل کرد. با‌‌‌توجه‌‌‌به اینکه هر دو گروه سال‌ها پیش مبادلات صرافی‌‌های خود را از چین خارج کرده‌ بودند، هیچ‌کدام تحت‌تأثیر این اتفاق قرار نمی‌گیرند و متضرر نمی‌‌شوند.

هیوبی در گیرودار سرکوب

این انحلال‌ها در پی تلاش دولت چین برای سرکوب صنعت گسترده رمزارزها رخ داد با اینکه دولت چین از سال ۱۳۹۶ (۲۰۱۷) به‌دنبال توقف فعالیت‌های حوزه ارزهای دیجیتال بود، مقام‌های رسمی این کشور در اجرای این ممنوعیت بسیار فعال‌تر عمل کرده‌اند. به‌عنوان مثال، بیش از شش استان مختلف در سراسر این کشور استخراج بیت کوین را ممنوع اعلام کرده‌اند.

برند صرافی اوکی اکس- اخبار برندها - اقیانوس آبی خبر

سخنگوی این برند صرافی ضمن رد هرگونه فعالیت شعبه مستقر خود در پکن گفت: «‌وجود این شرکت الزامی نیست و منحل می‌شود… به روند جهانی‌شدن خود متعهد هستیم و همچنان به استخدام کارمندان از سراسر جهان ادامه خواهیم داد.» وی اضافه کرد که این روند جهانی‌شدن در برآورده‌کردن نیازهای کاربران بین‌المللی کمک می‌کند و صلاحیت گروه را برای اطمینان از تداوم تجارت در سراسر جهان بهبود می‌بخشد.

پیش‌تر در اردیبهشت‌ ۱۴۰۰ (می ۲۰۲۱)، هیوبی برای حافظت از سرمایه‌گذاران، معاملات مشتقات ارزهای دیجیتال را برای مشتریان بازارهای خاص موقتا متوقف کرده بود.

World of Words

دیدگاه ها بسته شده اند.