برند مایکرواستراتژی اقیانوس آبی خبر اخبار برندها برند رمزارز (1)

برند مایکرواستراتژی یک میلیارد دلار بیت کوین می‌خرد

برند مایکرواستراتژی، از طرفداران جدی بیت کوین بار دیگر حمایت خود از این رمزارز را به نمایش گذاشت. این شرکت یک میلیارد دلار از سهام خودش را می‌فروشد تا در ازای آن بیت کوین بخرد.

اقیانوس آبی خبر – اخبار برندها |  روز گذشته برند مایکرواستراتژی، رقمی در حدود ۵۰۰ میلیون دلار از سهام این شرکت را فروخت و در ازای آن ۱۱۹۰۰ بیت‌کوین خریداری کرد. بعد از انتشار این خبر، ارزش سهام این شرکت رشد ۱۲ درصدی را تجربه کرد.

برند مایکرواستراتژی چیست؟

برند مایکرو استراتژی، شرکت پیشرو در حوزه سرمایه‌گذاری، به دنبال دو برابر کردن سرمایه گذاری خود روی رمز ارز بیت کوین است. این شرکت قصد دارد با عرضه اوراق بهادار به ارزش مجموعا ۴۰۰ میلیون دلار، سرمایه جدیدی را وارد بازار بیت کوین کند.

روز گذشته این شرکت اطلاعیه‌ای را منتشر کرد و در آن اعلام کرد که قصد دارد اوراق بدهی قابل تبدیل به سهام این شرکت را به ارزش مجموعا ۴۰۰ میلیون دلار منتشر کند. در این اطلاعیه آمده است: با توجه بهمایکرو استراتژی قصد دارد خالص درآمد حاصل از فروش این اوراق بدهی را در بیت کوین سرمایه گذاری کند.

برند مایکرواستراتژی اقیانوس آبی خبر اخبار برندها برند رمزارز (1)

برند مایکرواستراتژی اقیانوس آبی خبر اخبار برندها برند رمزارز (1)

قیمت بیت کوین

 قیمت بیت کوین، این سرمایه گذاری تعداد کل بیت کوین های برند مایکرو استراتژی را ۲۰,۸۳۳ واحد افزایش خواهد داد. از این رو، تعداد کل بیت کوین های خریداری شده توسط این شرکت سرمایه‌گذاری به ۶۲,۰۰۰ واحد می‌رسد. این شرکت تا  ۵ سال آینده، به دارندگان این اوراق سود پرداخت خواهد کرد. همچنین این شرکت زمان مجاز برای فروش این اوراق و تبدیل آن به وجه نقد را ۳ سال آینده اعلام کرده است.

مدیرعامل

«مایکل سیلور»، مدیر عامل شرکت مایکرواستراتژی با انتشار فایل‌های مستندات مربوط به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) اعلام کرد این برند به صورت پیوسته روی بیت کوین سرمایه‌گذاری می‌کند و به این روند ادامه می‌دهد. این نخستین باری نیست که این شرکت از سرمایه‌گذاری روی بیت کوین خبر می‌دهد.

البته گفتنی است مایکرواستراتژی نه تنها در حوزه خرید بیت کوین حضور فعالی از خود نشان داده، بلکه به گفته مایکل سیلور،‌ این شرکت سخت در تلاش است تا آگاهی مردم را نیز در مورد این بازار افزایش دهد و در راه‌اندازی شورای استخراج بیت کوین نیز نقش برجسته‌ای داشته است. مایکرواستراتژی یکی از طرفداران جدی بیت کوین است و فعالیت‌های خود در حوزه خرید رمزارز را در توییتر نیز به اشتراک می‌گذارد.

برند مایکرواستراتژی اقیانوس آبی خبر اخبار برندها برند رمزارز (2)

برند مایکرواستراتژی اقیانوس آبی خبر اخبار برندها برند رمزارز (2)

در توییتر

اوایل خردادماه، مدیرعامل برند میکرواستراتژی با انتشار توییتی از ملاقات مهمی با برخی استخراج کنندگان بیت کوین در آمریکای شمالی خبر داد. این گروه توافق کردند تا «شورای استخراج بیت کوین» (Bitcoin Mining Council) را با هدف حل برخی مشکلات مربوط به رمزارزها از جمله موضوع شفافیت استفاده از انرژی و همچنین تسریع روند پایداری آن در سراسر جهان تشکیل دهند.

بازار رمز ارزها علی رغم نوساناتی که دارد، هر روز رونق بیشتری می‌گیرد و تعداد کاربران بیشتری به این حوزه می‌پیوندند. مطالعات وب‌سایت «Crypto.com» نشان می‌دهد که تعداد کاربران رمز ارز در جهان برای اولین بار از مرز ۱۰۰ میلیون نفر عبور کرده است.

World of Words

دیدگاه ها بسته شده اند.