گوشی های قدیمی سامسونگ - اقیانوس آبی خبر - اخبار برندها

برند سامسونگ برای کمک به خریداران، گوشی‌های قدیمی آن‌ها را می‌خرد

خریداران ساعت‌های هوشمند و تبلت و گوشی‌های برند سامسونگ حالا می‌توانند حداکثر چهار گوشی قدیمی خود را برای کاهش هزینه خرید این محصولات با شرکت کره‌ای معاوضه کنند.

اقیانوس آبی خبر اخبار برندها | برند سامسونگ اخیرا گلکسی‌های جدید خود، یعنی زد فولد ۳ و زد فلیپ ۳ را معرفی کرده است و همان‌طور که انتظار می‌رفت، علاقه‌مندان به خرید این گوشی‌های پریمیوم باید ۱۸۰۰ دلار برای خرید زد فولد ۳ و حدود ۱۱۰۰ دلار برای خرید زد فلیپ ۳ هزینه کنند. حالا به‌نظر می‌رسد برند سامسونگ راه‌حلی برای کاهش هزینه خریداران محصولات خود ارائه داده است؛ زیرا کاربران می‌توانند حداکثر چهار گوشی قدیمی خود را برای معاوضه به شرکت سامسونگ تحویل دهند و اندکی از هزینه خرید محصولاتی همچون ساعت‌های هوشمند یا تبلت یا گوشی‌های این شرکت بکاهند.

دستگاه‌های قدیمی که برای این منظور در نظر گرفته می‌شوند، باید مشخصات خاصی داشته باشند. برای مثال، باید روشن شوند، شارژ نگاه دارند، ناگهان خاموش نشوند و پیش از ارسال، به تنظیمات کارخانه بازگردانده شده باشند. علاوه‌بر‌این، صفحه‌نمایش آن‌ها باید کاملا قابل‌استفاده و نقطه سیاه یا پیکسل سوخته نداشته باشد. برند سامسونگ اعلام کرده است با اندکی خط ‌و ‌خراش مشکلی ندارد؛ اما این گوشی‌ها را نخواهد پذیرفت: شکسته یا ترک خورده، زیاد خراشیده‌ شده، دارای فرورفتگی یا زدگی‌، دچار صدمه‌های ناشی از آب‌خوردگی و دارای پورت‌های شارژ و اتصالات باتری یا سیم‌کارت خراب باشند.

گوشی‌های قدیمی سامسونگ - اقیانوس آبی خبر - اخبار برندها

بر‌‌اساس گزارش اندروید پلیس، این تمام شرط ‌و‌ شروط شرکت کره‌ای برای معامله با کاربران نیست و گوشی‌های فرستاده ‌شده باید از جنبه‌های دیگری نیز بدون مشکل باشند. برای مثال، دستگاه‌های بن‌شده یا قسطی پذیرفته نخواهند شد. به‌عبارت‌دیگر، گوشی باید کاملا در مالکیت کاربر بوده باشد.

 البته اعلام شده است برند سامسونگ گوشی‌های دارای نمایشگر ترک ‌خورده را می‌پذیرد؛ اما هزینه‌ای که به‌ازای آن به کاربر پرداخت می‌کند، کمتر خواهد بود. کاربرانی که گوشی‌های قدیمی‌شان را برای معاوضه ارسال می‌کنند، باید توجه کنند هرگونه نرم‌افزارهای ضد‌سرقت را غیر‌فعال و تمام اطلاعات شخصی‌شان را نیز از روی دستگاه پاک کنند.

بسته به قیمت دستگاهی که کاربر برای خریدش اقدام می‌کند، تعداد دستگاه‌های معاوضه‌شده از یک تا چهار دستگاه متغیر و طبیعتا هزینه آن هم متغیر خواهد بود. بعد از ارسال گوشی‌های قدیمی، این شرکت شرایط آن‌ها را ارزیابی می‌کند و در‌صورتی‌که دستگاهی معیارهای مدنظر را برآورده نکرده باشد، کاربر حداکثر هفت روز فرصت دارد که درخواست بازپس‌فرستادن آن را ارسال کند تا گوشی به‌رایگان به آدرس پستی‌اش ارسال شود.

World of Words

منبع: زومیت

دیدگاه ها بسته شده اند.