105900013-1557315786407gettyimages-903631430-910x600

مدیرعامل بایننس: کریپتو نابود نمی‌شود و ما اینجاییم تا آن را احیا کنیم

مدیرعامل بایننس: کریپتو نابود نمی‌شود و ما اینجاییم تا آن را احیا کنیم

بایننس با تشکیل صندوق مالی «Industry Recovery Fund» درتلاش است مانع ریزش بیشتر بازار شود و به پروژه‌هایی که بحران نقدینگی دارند، کمک کند.


اقیانوس آبی خبر – اخبار برندها|بایننس، بزرگ‌ترین صرافی رمز‌ارز بازار، هم‌زمان با سقوط صرافی FTX با تشکیل صندوق حمایت مالی تحت عنوان «Industry Recovery Fund» در تلاش است تا مانع ریزش بیشتر بازار شود و به پروژه‌هایی که بحران نقدینگی دارند، کمک کند.
مدیرعامل بایننس ضمن اعلام خبر تشکیل این صندوق، تأیید کرد:
«کریپتو از بین نمی‌رود. ما هنوز اینجاییم تا آن را مجدداً احیا کنیم.»
پیش از فروپاشی صرافی کریپتو FTX، بایننس زمزمه‌هایی مبنی بر خرید این صرافی مطرح کرد، ولی از این تصمیم منصرف شد. این صرافی بزرگ حالا ظاهراً می‌خواهد اقدام کلان‌تری به نفع پروژه‌های بیشتری در بازار کریپتو انجام دهد و صندوق حمایت مالی راه‌اندازی می‌کند. هدف بایننس از تشکیل این صندوق، نجات پروژه‌های ارز دیجیتالی است که با مشکلات نقدینگی مواجه هستند.
راه‌‌اندازی صندوق حمایت مالی توسط بایننس
«چانگ پنگ ژائو»، مدیرعامل بایننس با انتشار توییتی اعلام کرده که برای کاهش اثرات منفی سقوط صرافی FTX، بایننس در حال تشکیل این صندوق حمایتی است تا از این طریق بتواند به پروژه‌هایی که مشکل نقدینگی دارند کمک کند. وی همچنین از حضور دیگر فعالان صنعت که تمایل دارند در این صندوق سرمایه‌گذاری کنند، استقبال می‌کند.
چانگ پنگ ژائو افزود که جزئیات بیشتر در مورد این ابتکار به‌زودی اعلام خواهد شد و اضافه کرد پروژه‌هایی که فکر می‌کنند واجد شرایط دریافت کمک مالی هستند، با بایننس تماس بگیرند.
چندین شخصیت برجسته در صنعت ارزهای دیجیتال از جمله «جاستین سان»، بنیان‌گذار ترون و «سایمون دیکسون»، مدیرعامل BankToTheFuture، قبلاً تمایل خود را برای پیوستن به چنین طرحی اعلام کرده بودند.
هنوز مشخص نیست این صندوق حمایت مالی به چه صورتی به درخواست‌ها رسیدگی می‌کند و برخی تحلیلگران بازار نگران هستند که این صندوق نتواند پروژه‌هایی که کلاهبرداری می‌کنند را از مواردی که واقعاً مشکل نقدینگی دارند، تشخیص بدهد.
باید دید آیا تشکیل چنین صندوق حمایت مالی می‌تواند وضعیت بازار کریپتو را تغییر دهد یا روند نزولی بازار کماکان ادامه خواهد داشت.

World of Words

منبع: binance

دیدگاه خود را در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *