بنتلی -لوکس ترین وانت دنیا - اقیانوس آبی خبر - اخبار برندها

لوکس ترین وانت دنیا توسط برند DC Customs ساخته شد

لوکس‌ترین وانت دنیا، با تبدیل بنتلی فلایینگ اسپر به وانت، به سفارش یک مشتری توسط برند DC Customs که یک شرکت بریتانیایی است ساخته شد؛ برند DC Customs اخیرا با تبدیل بنتلی فلایینگ اسپر(Bentley Flying Spur) به وانت توجه رسانه‌ها را به خود جلب کرده است. گفته می‌شود روند این کار از ژانویه ۲۰۲۰ آغاز شده و سازنده از فرایندهایی مشابه با فرایندهای خطوط تولید بنتلی در ساخت وانت فلایینگ اسپر استفاده نموده است.

اقیانوس آبی خبر اخبار برندها|پروژه برند DC Customs با هدف تولید یک محصول کاملا منحصر بفرد و خاص اجرا شده است. مهندسین این کمپانی در پروژه جالب خود قسمت عقب و بخش‌هایی از سقف را با دقت بالایی حذف کرده و فضایی را برای قرار دادن اشیا مختلف فراهم تدارک دیده‌اند.

در کنار تغییرات ظاهری، تغییراتی هم در بخش فنی رخ داده و در مجموعه سیستم تعلیق بازنگری‌هایی صورت گرفته که از جمله آنها باید به کاهش دو اینچی ارتفاع برجک کمک فنر‌های عقب اشاره کنیم. این تغییر از آن جهت اعمال شده تا امکان ایجاد کف یکدست میسر باشد.

اقیانوس آبی خبر - اخبار برندها - بنتلی -لوکس ترین وانت دنیا

وانت بنتلی فلایینگ اسپر به یک کیت بدنه اختصاصی نیز مجهز شده؛ این کیت شامل سپر جلوی جدید و ورودی‌های هوای بازطراحی شده می‌شود. به واسطه این کیت، وانت فلایینگ اسپر در مقایسه با مدل استاندارد، حالا ظاهر خشن‌تر و هیجان‌انگیزتری دارد. برند DC Customs با انتخاب ترکیب رنگ دوگانه بنفش و نقره‌ای، جلوه‌ای خاص به این وانت اشرافی بخشیده است.

در قسمت بار، از چوب برای کف استفاده شده و چند محفظه برای قرار دادن لوازم مختلف در دو طرف آن طراحی شده است. برند DC Customs تاکید می‌کند این خودرو صرفا یک مدل نمایشگاهی نیست و توسط مالک آن بصورت روزمره بکار گرفته خواهد شد.

گفتنی است بنتلی فلایینگ اسپر یکی از اشرافی‌ترین سدان‌های تولیدی حال حاضر جهان محسوب می‌شود. این خودرو با دو موتور ۴ لیتری V8 و ۶ لیتری W12 و گیربکس هشت سرعته خودکار به فروش رسیده و قیمت پایه‌ای در حدود ۲۰۰ هزار دلار دارد. با توجه به منحصر بفرد بودن پروژه برند DC Customs بیراه نیست که نسخه پیکاپ این خودرو را اشرافی‌ترین و لوکس‌ترین وانت دنیا بنامیم.

World of Words

منبع: دیجیاتو

دیدگاه ها بسته شده اند.