Fantastic Beasts

واکنش طرفداران جانی دپ به تریلر «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن‌ها ۳» با بازی مدس میکلسن

واکنش طرفداران جانی دپ به تریلر «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن‌ها ۳» با بازی مدس میکلسن

روز دوشنبه بود که اولین تریلر از فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن‌ها ۳ با عنوان اصلی Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore  منتشر شده و برای اولین بار چهره مدس میکلسن در نقش گلرت گریندلوالد مشاهده شد.


اقیانوس آبی خبر – اخبار برندها|میکلسن پس از آن نقش گریندلوالد را به دست آورد که جانی دپ در نوامبر ۲۰۲۰ و پس از شکست در دعوای حقوقی‌اش علیه مجله Sun و همسر سابقش، امبر هرد، از این نقش کنار گذاشته شده بود. طرفداران جانی دپ از محتویات این تریلر و نبودن بازیگر محبوبشان در آن ناامید شده و بسیاری از آن‌ها اعلام کرده‌اند که تماشای این فیلم را تحریم خواهند کرد. بدین ترتیب Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore در یک شرایط دشوار بین انتخاب بازیگر جدید در نقش گریندلوالد با مخالفت شدید جی کی رولینگ و واکنش متوسط منتقدان نسبت به دو فیلم اول قرار گرفته بود.

طرفداران جانی دپ

از زمان انتشار تازه‌ترین قسمت از این اسپین آف Harry Potter، رولینگ به شدت با حقوق ترنسجندرها مخالفت کرده است اما در پستی که در سال ۲۰۱۷ منتشر کرد، از جانی دپ حمایت کرده و اتهامات مربوط به خشونت خانگی با همسر سابقش و بی توجهی به دخترش را دروغ خوانده بود. تقاضای طرفداران جانی دپ برای تحریم فیلم جدید فرانچایز Fantastic Beasts نیز بر این مخمصه می‌افزاید. کاربران در شبکه‌های مجازی بازی دپ و میکلسن در نقش گریندلوالد را با هم مقایسه کرده و برخی نیز گفته‌اند که تفاوت این دو برایشان مهم نیست زیرا دو فیلم اول را نیز دوست نداشته‌اند. فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore   در ۱۵ آوریل ۲۰۲۲ اکران خواهد شد.

Fantastic Beasts-اخبار برندها-اقیانوس آبی خبر

واکنش‌های متعدد

کاربران طرفدار جانی دپ اما در توییتر به نبودن این بازیگر در فیلم جدید واکنش‌های متعددی نشان داده‌اند. یکی از کاربران با انتشار تصاویری از دپ در نقش گریندلوالد نوشته است: «جانی دپ همواره گریندلوالد ما خواهد بود. هشتگ عدالت برای جانی دپ». دیگری با انتشار تصاویر مشابهی می‌نویسد: «جانی دپ گریندلوالد من است». برخی نیز گفته‌اند که میکلسن را در نقش گریندلوالد به رسمیت نشناخته و این فیلم را بخشی از دو فیلم قبلی نمی‌دانند و به نظر آن‌ها فرانچایز Fantastic Beasts همین جا تمام می‌شود.

برادران وارنر

یکی از کاربران توییتری با اشاره به این موضوع نوشته است: «برادران، خواهران. زمان تندتر به پیش می‌رود… مایی که برای حقیقت و عدالت زنده‌ایم. زمانش فرا رسیده است تا کمپانی برادران وارنر را به خاطر اخراج جانی دپ که مدارک نشان می‌دهد قربانی و بازمانده است و همچنان به استخدام همسر آزار تأیید شده‌اش امبر هرد ادامه می‌دهد، پاسخگو کنیم».

World of Words

منبع: express


دیدگاه ها بسته شده اند.