اخبار برندها-اقیانوس آبی خبر-مدیریت پروژه

هشتمین سمپوزیوم مدیران حرفه‌ای پروژه برگزار می‌شود

سمپوزیوم مدیران حرفه‌ای پروژه با تمرکز بر رویکردها و روش‌های مدیریت پروژه و تکنیک‌های مورد استفاده در این زمینه در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه، ۱۱ و ۱۲ آبان برگزار می‌شود.


اقیانوس آبی خبر – اخبار برندها|سمپوزیوم مدیران حرفه‌ای پروژه، از سال ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۸ به‌طور مستمر برگزار شده است. تا امروز هفت سمپوزیوم با این رویکرد برگزار شده و امسال نیز با همکاری شرکت PMPiran و شرکت راهبرات سیستم رستاک  هشتمین  سمپوزیوم  مدیران حرفه‌ای پروژه در تاریخ ۱۱ و ۱۲ آبان ماه برگزار خواهد شد.

در این سمپوزیوم مدیران صنایع و کارشناسان و دانشجویان این حوزه گرد هم آمده و تجربیات دانش خود را با هم به اشتراک می‌گذارند. همچنین مدیران یا مالکان کسب‌وکارها این فرصت را به دست می‌آورند که یکی از چالش‌ها و یا موقعیت‌های خاصی که در طول پروژه‌ای تجربه کرده‌اند را ارائه دهند. این روند موقعیتی را فراهم خواهد کرد تا کسب‌وکارها امکان ارائه کار خود به اسپانسرها را نیز داشته باشند.

حضور شرکت‌های معتبر در سمپوزیوم مدیریت پروژه

«مهدی معین»، دبیر سمپوزیوم و مدیر عامل شرکت PMPiran یکی از سخنرانان اصلی این سمپوزیوم است. همچنین «سیدحامد حسینی‌نژاد» مدیر توسعه سرمایه‌های انسانی داتین یکی از افراد شرکت کننده در این سمپوزیوم است که به عنوان یکی از مدیران سخنرانی خواهد داشت. «نادر خرمی راد» عضو مؤلفین PMBOK7 نیز در این سمپوزیوم حضور دارد و به ارائه تجربیات خود در حوزه مدیریت پروژه خواهد پرداخت و «شهره ناصری» معاون سیاست‌گذاری و اعتباربخشی فناوری اطلاعات از دیگر سخنرانان این مراسم است.

اخبار برندها-اقیانوس آبی خبر-مدیریت پروژه

سخنران‌های این سمپوزیوم حول سه محور تازه‌های مدیریت‌پروژه، طرح و سبد پروژه، شایستگی‌های رفتاری در مدیریت پروژه و تفکر استراتژیک و مدیریت کسب کار در پروژه‌ها که اضلاع اصلی مثلث PMI  هستند، به ارائه تجربیات خود در غالب سخنرانی‌های برنامه‌ریزی شده می‌پردازند. مدیرعامل راهبران سیستم رستاک، معاونت اجرایی شرکت پتروسازه مبین، رئیس هیئت‌مدیره شرکت مدیریت هیربدان و تعداد قابل توجهی از دیگر مدیران و فعالان این حوزه از شرکت‌های معتبر نیز در این سمپوزیوم حضور دارند.

تعامل و اشتراک گذاری تجربیات

شکل‌گیری تعامل با دیگر گروه‌ها، سازمان‌ها و متخصصان یکی از امکاناتی است که برای شرکت‌کنندگان در این سمپوزیوم فراهم شده. همچنین سمپوزیوم مدیران حرفه‌ای پروژه منجر به آگاهی علاقه‌مندان و فعالان این حوزه نسبت به پیشرفت‌های روز دانش مدیریت پروژه خواهد شد.

همچنین به افراد شرکت کننده در این سمپوزیوم، گواهی‌نامه حضور در سمپوزیوم و علاوه بر آن ده PDU برای گزارش به سازمان PMI تعلق می‌گیرد. ثبت‌نام عادی فردی، ثبت‌نام ویژه و ثبت‌نام سازمانی، سه روش ثبت‌نامی است که امکان شرکت در این سمپوزیوم را فراهم کرده.

World of Words

منبع: دیجیاتو


 

برچسب‌ها:‌ بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.