برند فنتی-اخبار برندها-اقیانوس آبی خبر

هر چه باید در مورد برند فنتی بدانید

هر چه باید در مورد برند فنتی بدانید

پس از همکاری با ریور آیلند و پوما (و همچنین برندهای زیبایی و لباس‌های زیر Fenty زیبایی و Fenty Savage) ریانا برای ایجاد برند لباس خود با کمپانی LVMH همکاری خود را شروع کرد.


اقیانوس آبی خبر – اخبار برندها|در 22 ماه می یکی از مجموعه‌های این برند در فروشگاهی در پاریس به نمایش گذاشته شد.
او به روزنامه نگاران در باز کردن فروشگاه گفت: “این یک لحظه در تاریخ است. “این یک معامله بزرگ برای من و تمام نسل من است.”

چه زمانی از این برند رونمایی می‌شود؟

اولین مجموعه رسمی برند فنتی از طریق ویدیوهای تبلیغاتی و اینستاگرام رونمایی شد.
این برند در فروشگاه فیزیکی در تاریخ 24 می در پاریس آغاز به کار نمود و در تاریخ 29 می‌فروش آنلاین آن به صورت جهانی آغاز می‌شود.
ریانت سه عکس از خود و مجموعه جدیدش منتشر کرده است که نشان دهنده آن است که در این مجموعه از لباس‌ها چه آیتم‌هایی خواهیم دید.
در اولین عکس شاهد یک کت شلوار رنگ بژ که آور سایز هست می‌باشیم که با گردنبند و اکسسوری و کیف کمری استایل شده است

فنتی چیست؟

ریانا برند لباس خود را با نام تجاری فنتی زیر گروه کمپانی LVMH(کمپانی که خانه‌های مد لویی ویتون و دیور در ان قرار گرفته است) روانه بازار کرد. او اولین زن سیاه پوستی است که برند لباسش زیر مجموعه این کمپانی است.

fenty-اخبار برندها-اقیانوس آبی خبر
بخشی از مصاحبه ریانا با مجله تی مگزین:
وقتی سیاه پوست هستید شما به هر کجا که می‌روید سیاه هستید. و من نمی‌دانم که آیا آن را تأسف بار بدانم و یا شانس، چرا که من عاشق سیاه بودن هستم. بنابراین، متاسفم برای کسانی که آن را دوست ندارند – این اولین چیزی است که شما می‌بینید قبل از اینکه شما حتی صدای من را بشنوید. عوامل دیگر نیز وجود دارد: من جوان هستم من تازه به این خانواده آمدم. من یک زن هستم این عوامل در حال بازی هستند، اما من برای آن‌ها عذرخواهی نخواهم کرد، و از اینکه به عنوان یک زن، و یا چه سیاه و چه سفید، از داشتن یک نظر، عقب نشینی نمی‌کنم. من یک شرکت را اداره می‌کنم و این دقیقاً همان چیزی است که من برای انجام این کار به اینجا آمده‌ام. من نمی‌دانم آیا باعث ناراحتی مردم می‌شود یا خیر، چون این حتی کسب و کار من نیست من می دانم که دلیل اینجا بودن من سیاه پوست بودنم نیست این به خاطر چیزی است که من باید ارائه دهم. و این واقعیت که من سیاه هستم فقط یک واقعیت است.
همه ریانا رو به عنوان یک خواننده توانا می‌شناسند ولی کاری که او با برند فنتی بیوتی انجام داد نشان داد که یک مدیر و رهبر فوق العاده نیز هست. ریانا همچنین اضافه کرد طراحی یک لاین فشن با همکاری LMVH یک فرصت استثنایی بود که برای تولید پوشاک لاکچری به من داده شد.

استایل برند فنتی چگونه است؟

اولین مجموعه فنتی الهام گرفته از استایل شخصی ریانا است این مجموعه شامل لباس‌های تک رنگ است. کت شلوارهای تک رنگ آور سایز تیشرت و تاپ‌های سفید، کیف‌های کمری و جین‌های تیره از آیتم‌های اصلی این کالکشن استاین مجموعه شامل کت‌های آور سایزی است که در کمر جمع می‌شوند ریانا در این باره می‌گوید. من همیشه لباس پوشیدن مادرم را تحسین می‌کردم چرا که او همیشه لباس و کت‌های آور سایز می‌پوشید و بسیار زیبا به نظر می‌رسید.

World of Words

منبع: elle


 

دیدگاه ها بسته شده اند.