اخبار برندها-اقیانوس آبی خبر-برند سامسونگ-گلکسی-اسنپ دراگون

نسخه مجهز به اسنپدراگون ۸۹۸ برند سامسونگ گلکسی S22 در کدام کشورها عرضه خواهد شد؟

هرچه به معرفی پرچم‌دارهای آینده برند سامسونگ نزدیک‌تر می‌شویم، اخبار بیشتری درباره آن‌ها منتشر می‌شود و حالا گزارشی جدید از کشورهایی می‌گوید که نسخه‌های مختلف سری گلکسی S22 را دریافت می‌کنند. به نظر می‌رسد کره‌ای‌ها می‌خواهند در اکثر کشورها این محصولات را با تراشه اسنپدراگون و نه اگزینوس بفروشند.

اقیانوس آبی خبر اخبار برندها|ظاهرا برند سامسونگ قصد دارد تولید انبوه گوشی‌های گلکسی اس ۲۲ را از آبان شروع کند و احتمالا این گوشی‌ها از اوایل سال ۲۰۲۲ در دسترس خواهند بود. طبق اطلاعات منتشر شده، برخی از این گوشی‌ها با چیپ اسنپدراگون ۸۹۸ و برخی دیگر با تراشه اگزینوس ۲۲۰۰ عرضه می‌شوند.

گوشی‌های سری گلکسی S21 با چیپ اسنپدراگون ۸۸۸ در مناطق محدودی عرضه شدند، اما این موضوع برای نسل بعدی آن‌ها تغییر خواهد کرد و کاربران در اکثر کشورهای به تراشه کوالکام دسترسی پیدا می‌کنند.

اخبار برندها-اقیانوس آبی خبر-برند سامسونگ-گلگسی-اسنپ دراگون

طبق اطلاعات اخیر، گوشی‌هایی که در بازارهای اروپا و آمریکای جنوبی عرضه خواهند شد، دارای اگزینوس ۲۲۰۰ خواهند بود و گوشی‌هایی که وارد بازارهای آمریکای شمالی، چین، هنگ‌کنگ، کره جنوبی، هند و جنوب شرقی آسیا خواهند شد، احتمالا به اسنپدراگون ۸۹۸ مجهز می‌شوند. البته برخی اپراتورها در حال مذاکره برای دسترسی به نسخه اگزینوس سری گلکسی S22 هستند.

در حال حاضر نه اسنپدراگون ۸۹۸ و نه اگزینوس ۲۲۰۰ به‌صورت رسمی معرفی نشده‌اند، اما طبق گزارش‌ها و شایعات، این بار برند سامسونگ دست بالا را خواهد داشت. تراشه اگزینوس ۲۲۰۰ احتمالا با پردازشگر گرافیکی AMD می‌تواند اسنپدراگون ۸۹۸ را شکست دهد.

فرقی نمی‌کند برند سامسونگ در پرچم‌دارهای آینده‌اش از چه تراشه‌ای استفاده می‌کند، چرا که در هر صورت یکی از بهترین محصولات بازار خواهند بود. با این وجود، احتمالا نباید منتظر پیشرفت‌های چشمگیری نسبت به سری گلکسی S21 باشیم.

World of Words

منبع: دیجیاتو


دیدگاه ها بسته شده اند.