زرین پال

زرین پال به منظور افزایش سواد مالی و مالیاتی، از متخصصان امور مالیاتی دعوت به همکاری می‌کند

زرین پال به منظور افزایش سواد مالی و مالیاتی، از متخصصان امور مالیاتی دعوت به همکاری می‌کند

زرین پال اعلام کرده به منظور گسترش سواد مالی و مالیاتی کسب‌وکارها از متخصصان امور مالیاتی دعوت به همکاری می‌کند.


اقیانوس آبی خبر – اخبار برندها|زرین پال با اشاره به اینکه ماهیانه سیصد هزار کسب‌وکار برای امور مالی خود با این شرکت در ارتباط هستند، اعلام کرده به منظور هموار کردن مسیر رشد این کسب‌وکارها اقدام به همکاری با متخصصان سواد مالی و مالیاتی کرده است.
بنا بر اعلام زرین پال این همکاری با متخصصان سواد مالی به طور کلی در راستای رشد اقتصاد دیجیتال کشور است. به هر روی بعد از تصمیم شاپرک مبنی بر مسدود سازی درگاه‌های پرداختی که به پرونده مالیاتی الصاق نشده‌اند، دغدغه رسیدگی به امور پرونده مالیاتی برای کسب‌وکارها بسیار مهم شد.

اهمیت بالای دانش سواد مالی و مالیاتی برای کسب‌وکارها

ساعت 9 و نیم شب جمعه هفته گذشته شرکت‌های پرداخت یاری با دریافت پیامی مطلع شدند که 37 هزار پذیرنده به دلیل مشکلات مربوط به کد مالیاتی مسدود شده‌اند. همین پیام یک بار دیگر موج انتقاد پرداخت یارها را به همراه داشت.
این در حالی است که بانک مرکزی هم معتقد بود اتفاق اشتباهی رخ نداده است و این کار در راستای مبارزه با اقدامات خلاف انجام شده است.
هر چند در نهایت روز بعد به دلیل واکنش‌های گسترده شاپرک با بیان اینکه مهلت اضافه‌ای برای دسترسی صاحبان ابزارهای پرداخت الکترونیکی به پرونده مالیاتی فراهم شده از باز شدن دسترسی برای ثبت‌نام یا تکمیل پرونده مالیاتی خبر داد.

اهمیت پر کردن هوشمندانه جای خالی آموزش

حالا در پی همه این چالش‌هایی که کسب‌وکارها با آن مواجه هستند، بدون شک افزایش آگاهی و آموزش در زمینه امور مالیاتی، زمینه‌ ساز رفع دغدغه کسب‌وکارها خواهد شد. به نظر می‌رسد آموزش امر فراموش شده‌ای است که موجب ایجاد ترس و واهمه در صاحبان کسب‌وکارها نسبت به امور مالیاتی شده است.
زرین پال در همین راستا اعلام کرده از متخصصان امور مالی و مالیاتی که علاقه‌مند هستند به صورت داوطلبانه (Voluntarily) با این شرکت همکاری داشته باشند، دعوت می‌کند که به منظور بالا بردن سواد مالیاتی صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط زرین پال را همراهی کنند.
این شرکت فین‌تکی قصد دارد پل ارتباطی بین متخصصان امور مالی و مالیاتی و یک میلیون کسب و کار آنلاین شود تا محتوای تولید شده توسط این متخصصان را با نام خودشان به مخاطبان‌ انتقال دهد.
متخصصان امور مالی و مالیاتی می‌توانند با مراجعه به این لینک از جزئیات این ارتباط آگاه شوند.
همچنین زرین پال از محصول جدید خود با نام آکادمی زرین رونمایی کرد. این محصول جدید در حوزه آموزش نیروی انسانی متخصص و جهت رشد و توسعه نیروی انسانی در شرکت‌ها و افراد فعالیت دارد و با اینکه مدتی است از فعالیت آن می‌گذرد اما دیروز طی مراسمی به طور رسمی از آن رونمایی شد.
در این مراسم «مصطفی امیری» مدیرعامل زرین پال، «علی امیری» رئیس هیئت مدیره زرین پال و «نازنین رحیمی» مدیر پروژه آکادمی زرین حضور داشتند. در این مراسم اعلام شد آکادمی زرین قصد دارد تا کیفیت نیروی انسانی در شرکت‌ها را بالا ببرد و این کار را با تیم خودش به طور آزمایشی شروع کرده و مهارت‌های تخصصی و مهارت‌های نرم را در برمی‌گیرد.
علی امیری: چهل درصد نیروهای خودمان در ابتدا مشتریان ما بودند
به گفته مدیران زرین پال بسیاری از متخصصین امروزی در کار خود مهارت دارند اما نیاز دارند تا مهارت‌های نرم را نیز یاد بگیرند. علی امیری در پاسخ به این پرسش که چرا آکادمی زرین پال به وجود آمده گفت: «هم بحث مسئولیت اجتماعی و هم چالش منابع انسانی و موارد دیگر بود که ما را به ساخت این محصول واداشت. زرین پال یک میلیون کاربر در سراسر ایران دارد که همگی پتانسیل تبدیل شدن به نیروی انسانی خوب را دارند. باید بگویم سی چهل درصد نیروی وفادار و کاردرست تیم ما همه در ابتدا از پذیرندگان زرین پال بودند و سپس وارد تیم ما شدند. نکته اینجاست که تمام این افراد جزو بهترین نیروهای زرین پال هستند. ما در زرین پال یاد گرفتیم که چطور باهم رشد کنیم. ایده آکادمی هم از سمت مصطفی امیری شکل گرفت.»

World of Words

منبع: زرین پال


دیدگاه خود را در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *