دزدان دریایی کارائیب

تهیه‌کننده فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب درباره فیلم بعدی این مجموعه توضیح می‌دهد

تهیه‌کننده فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب درباره فیلم بعدی این مجموعه توضیح می‌دهد

طبق گفته‌های جری بروک‌هایمر به‌نظر می‌رسد قسمت بعدی مجموعه فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب در حال ساخت است.


اقیانوس آبی خبر – اخبار برندها|بروک‌هایمر؛ تهیه کننده مجموعه دزدان دریایی کارائیب و تاپ گان اخیرا و طی مصاحبه‌ای با Comicbook در رابطه با موفقیت‌های تاپ گان: مارویک اطلاعات تازه‌ای از دزدان دریایی کارائیب ۶ فاش کرد.
بر اساس صحبت‌های او، نویسنده کهنه‌کار و قدیمی انیمیشن‌های علاءالدین و شرک یعنی تد الیوت (Ted Elliot) که تا پیش از این فیلمنامه‌ی ۴ عنوان ابتدایی فرنچایز Pirates of the Caribbean را با همکاری تری روسیو (Terry Rossio) نوشته‌ بود، قرار است باری دیگر در دنباله آتی به میادین بازگردد. بروک‌هایمر در این باره می‌گوید:
من خیلی هیجان‌زده‌ام، قراره عالی باشه. ما داریم کم‌کم کارای فیلم (دزدان دریایی کارائیب بعدی) رو انجام می‌دیم. هنوز داریم رو فیلمنامه کار می‌کنیم و قراره منحصربه‌فرد باشه. تد الیوت؛ یکی از نویسنده‌های فیلم اول (این مجموعه) در حال نوشتن فیلمنامه‌ست. اون تسلط خاصی روی لحن و سبک فیلم داره و شخصیتای خفنی رو می‌نویسه و داستانای فوق‌العاده‌ای تعریف می‌کنه.
این‌گونه که به‌نظر می‌رسد بروک‌هایمر پس از موفقیت‌های Top Gun: Maverick به دنبال احیای مجدد و تولید مجموعه‌های قدیمی رفته و اخیرا نیز جزئیات تازه‌ای در رابطه با روند ساخت National Treasure 3 و Beverly Hills Cop 4 فاش کرده است. همچنین گویا او برای بازگرداندن نیکلاس کیج در سومین قسمت از نشنال ترژر برنامه‌ریزی می‌کند.
همچنین به دنبال موفقیت عظیم فیلم تاپ گان: ماوریک (Top Gun: Maverick) در باکس‌آفیس و شکستن رکوردهایی که تا سال‌ها در اختیار فیلم تایتانیک بودند، سرانجام تاریخ عرضه نسخه‌های دیجیتال و بلوری آن مشخص شده و می‌توان نسخه دیجیتال را اواخر این ماه در ۲۳ آگوست (۱ شهریور) خریداری کرد.
به دنبال موفقیت عظیم فیلم تاپ گان: ماوریک (Top Gun: Maverick) در باکس‌آفیس و شکستن رکوردهایی که تا سال‌ها در اختیار فیلم تایتانیک بودند، سرانجام تاریخ عرضه نسخه‌های دیجیتال و بلوری آن مشخص شده و می‌توان نسخه دیجیتال را اواخر این ماه در ۲۳ آگوست (۱ شهریور) خریداری کرد.
این دنباله ۳۶ سال پس از فیلم اصلی تاپ گان که توسط تونی اسکات فقید کارگردانی شد، ساخته شده است. اولین فیلم در سال ۱۹۸۶ با بودجه ۱۵ میلیون دلاری ساخته شد و در سراسر جهان ۳۵۷ میلیون دلار فروش کرد. فیلم Top Gun: Maverick با فروش فوق‌العاده خود توانست رکوردهای زیادی را جابجا کند و با کنار زدن فیلم انتقام جویان به نهمین فیلم پرفروش جهان تبدیل شد.

World of Words

منبع:comicbook

دیدگاه خود را در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *