برند اسنوا اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (2)

برند اسنوا و همه چیزهایی که باید درباره آن بدانیم

برند اسنوا یک شرکت تولید لوازم خانگی در ایران میباشد که محصولات با کیفیت ایرانی تولید میکند. محصولاتی که در رقابت با برندهای خارجی موفق بوده است.

اقیانوس آبی خبر- اخباربرندها | اسنوا مخفف اسم شرکت ارکان ساختار نوین ایرانیان و زیر مجموعه گروه صنعتی انتخاب می باشد. مدیر عامل این گروه صنعتی کسی نیست جزء محمد رضا دیانی، که توانسته است با تلاش، پشتکار و توانمندی هاي خود، موفقیت هاي چشمگیری رو کسب کند.

برند اسنوا اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (1)

برند اسنوا اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (1)

اسنوا در آغاز

اسنوا درسال 1385 در شهرک صنعتی مورچه خورت  با مساحت 25000 متر مربع احداث شد. مطمئنا هنگامیکه این کارخانه احداث شد، کسی فکر نمی‌کرد روزی برند اسنوا با غول هاي بزرگ لوازم خانگی امثال برندهای مشهور ال جی، سامسونگ و بوش و…

به گزارش اقیانوس آبی خبر رقابت فوق العاده تنگاتنگی را درصنعت لوازم خانگی داشته باشد. اکنون اسنوا دارای انواع پرس هاي ضربه اي و هیدرولیکی 60 تن الی 1000 تن ، دستگاه هاي CNC جهت برش و خم، جوش پلاسما جهت صفحه هاي رویه اجاق گاز و همینطور دستگاه هاي رباتیک برای لعاب و رنگ می‌باشد.

دیگر فعالیت ها

علاوه بر موارد فوق، این واحد تولیدی تجهیزات مصرفی، جهت مونتاژ لوازم خانگی مطابق با آخرین استاندارهای ایرانی و خارجی را در اختیار دارد.

اکنون لوازم خانگی برند اسنوا می تواند روزانه 1500 شماره اجاق گاز ایستاده، 1000 دستگاه کولر آبی و 1500 شماره محصولات توکار ساخت و ارائه نماید. اسنوا نخستین شرکت لوازم خانگی در خاورمیانه می‌باشد که رنگ محصولات خودرا مطابق با خواسته هاي مشتریان فراهم میکند.

در مورد لوگوی اسنوا قابل ذکر است در ابتدا، لوگوی اسنوا به رنگ قرمز بود ولی بعد از سال 1393 به رنگ سبز و آبی تغییر پیدا کرد که هنوز پابرجاست.

فقط یک ایرونی میدونه اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (2)

فقط یک ایرونی میدونه اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (2)

اسنوا ساخت کجاست ؟

اما اجازه بدهید برویم سر اصل مطلب، شاید عنوان کنید لوازم خانگی اسنوا ساخت کدام کشور است ؟ ایا چون کارخانه در ایران احداث شده است در انتها محصولات کاملا ایرانی هستند ؟ آیا کیفیت محصولات لوازم خانگی اسنوا خوب است ؟ تلویزیون اسنوا ساخت کجاست؟

یخچال فریزر اسنوا ساخت کجاست؟ و هزاران سوال دیگر از این موارد پس با ما همراه شوید تا پاسخ سوال خودرا بگیرید. اجازه بدید قبل از پاسخ این سوال مونتاژ در صنعت لوازم خانگی را تعریف کنیم. مونتاژ یعنی قطعه هاي از پیش ساخته شده رابه یک دیگر متصل کرده و باعث ایجاد یک محصول کامل شود.

اجازه بدید یک مثال بهتر بزنم، همین حالا ما درنظر داریم یک یخچال فریزر را ساخت کنیم در نتیجه احتیاج داریم به موتور یخچال فریزر، وکیوم هاي یخچال فریزر و….  وقتی این قطعات آماده باشند در انتها به یک دیگر مونتاژ کرده و یک یخچال کامل رابه وجود می آوریم.

از واردات قطعات تا خوکفایی تدریجی

شرکت لوازم خانگی اسنوا نیز قطعات از پیش ساخته شده محصولات لوازم خانگی را از کشور های دیگر وارد کرده ودر ایران مونتاژ میکند

که مسلما غالباً قطعات وارد شده از کشور چین هستند. البته یکی از مزیت هاي مونتاژ، آوردن آخرین تکنولوژی در صنعت هاي مختلف به ایران می‌باشد، چرا که متاسفانه اکنون واحد هاي تولیدی داخل ایران به دستگاه هاي روز جهان مجهز نشده اند و شاید این بخاطر هزینه هاي فوق العاده بالای این دستگاه ها باشد.

برند اسنوا اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (3)

برند اسنوا اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (3)

به گزارش اقیانوس آبی خبر این مضمون را یادآوری کنم که حتی محصولات لوازم خانگی برندهای مشهور امثال ال جی، بوش و سامسونگ نیز در کشور چین ساخت میشوند. البته بعضی از کالاهای لوازم خانگی در خود ایران ساخت می‌شوند و 100 درصد ایرانی هستند که از جمله می توان به اجاق گاز اشاره کرد که هیچ گونه وارداتی نداریم و حتی اجاق گازهایی که با برندهای خارجی در بازار لوازم خانگی به فروش می‌رسد همگی در ایران ساخت می‌شوند.

سخن آخر

این برند معتبر ایرانی در مجموع با شروع فعالیت از سال1384 با مساحتی به اندازه ی 90000متر مربع دارای 5000هزارنفرپرسنل و 176 شعبه در سراسر ایران است که موفقیت چشمگیری را برای برند اسنوا به ارمغان آورده است.

فقط یک ایرونی میدونه اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (1)

فقط یک ایرونی میدونه اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (1)

 در سخن آخر می‌توان نتیجه گرفت، اسنوا یک برند محبوب لوازم خانگی در ایران می‌باشد که توانسته محصولات خود رابا آخرین تکنولوژی روز جهان، قیمت مناسب و برترین کیفیت ساخت و ارائه نماید.  در نتیجه بعنوان یک کالای ایرانی می توان به آن اعتماد کرد و همینطور از خدمات پس از فروش قوی آن نیز بهره برد.

World of Words

دیدگاه ها بسته شده اند.