اخبار برندها-اقیانوس آبی خبر-برند آرتاویل تایر

اشتغال ۶۰۰ نفر در صنعت لاستیک ‌سازی اردبیل با برند آرتاویل تایر

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: ۶۰۰ نفر در طرح توسعه و تولید لاستیک در استان اردبیل اشتغال پیدا کردند.

اقیانوس آبی خبر اخبار برندها|رامین صادقی ۱۴ شهریورماه در جریان بازدید از کارخانه لاستیک سازی با برند آرتاویل تایر در اردبیل اظهار کرد: با سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیارد تومانی در این مجموعه شرایط خوبی برای تولید لاستیک سیمی سبک و نرم برای خودروهای سبک و سنگین به وجود آمده تا با تنوع تولید محصول و عرضه آن به بازار، استان اردبیل به قطب تولید رادیال در کشور تبدیل شود.

 وی به راه‌اندازی فاز دوم کارخانه سازی با برند آرتاویل تایر در اواخر سال ۹۸ اشاره کرد و گفت: هم اکنون این کارخانه یک سوم نیاز کشور را در حوزه لاستیک تأمین کرده و فرصت رقابت با سایر مجموعه‌های مشابه داخلی را فراهم کرده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با بیان اینکه ۳۵ درصد لاستیک‌های سنگین و نیمه سنگین کشور در اردبیل تولید می‌شود، تصریح کرد: تولید کیفی این کارخانه به حدی بالاست که علاوه بر تأمین نیاز داخلی،‌ بخشی از محصولات به خارج از کشور صادر می‌شود.

اخبار برندها-اقیانوس آبی خبر-برند آرتاویل تایر

 صادقی تولید صنعتی لاستیک را از مبانی مؤثر در تحقق شعار سال و پشتیبانی بانک‌های عامل توصیف کرد و افزود: با ۳۰ سال سابقه تولید در بخش لاستیک کارخانه آرتاویل تایر توانسته با برند مخصوص آرتاویل تایر در سطح ملی و بین‌المللی خوب بدرخشد و در فاز دوم نیز ظرفیت تولید این کارخانه به ۲۵ هزار تن ارتقا یافته است.

 وی استفاده از مهندسان مجرب و نیروی کار متخصص و فنی را در این مجموعه یادآور شد و اضافه کرد: با آزمایش و همچنین ارائه گارانتی برای محصولات برند آرتاویل تایر قطعا امکان رقابت این برند با سایر برندهای مشهور داخلی در تولید لاستیک مشهود و معروف است.

صادقی خاطر نشان کرد: در زمینه تولید لاستیک شرکت صنعتی آرتاویل تایر به عنوان بزرگ‌ترین کارخانه لاستیک ‌سازی شمال غرب کشور با تولید انواع تایرهای وسایل نقلیه سبک و سنگین شامل تایرهای سواری، باری، اتوبوسی‌ و کشاورزی می‌تواند سالانه ظرفیت ۵۶ هزار تنی خود را ارتقا داده و نیاز داخلی و خارجی را هم تأمین کند.

World of Words

منبع: ایسنا


دیدگاه ها بسته شده اند.