برند استرادیواریوس-اخبار برندها-اقیانوس آبی خبر

آشنایی با برند استرادیواریوس که مبنای تغییر دنیا را زنان و دختران می‌داند

آشنایی با برند استرادیواریوس که مبنای تغییر دنیا را زنان و دختران می‌داند

شرکت استرادیواریوس واقع در ایالت بارسلون در کشور اسپانیا می‌باشد. این برند اسپانیایی در زمینه‌ی مد و لباس و اکسسوری‌های زنانه فعالیت می‌کند. استرادیواریوس یک برند لباس‌های زنانه‌ی خرده فروش تولید و توزیع‌کننده‌ی انواع و اقسام لباس‌های با کیفیت و مطرح می‌باشد که جزئی از برند ایندیتکس به شمار می‌رود.


اقیانوس آبی خبر – اخبار برندها|برند استرادیواریوس در سال ۱۹۹۴ در بارسلون اسپانیا تأسیس شده است. این برند تا کنون در ۶۲ کشور جهان مالکیت ۹۲۵ شعبه‌ی بوتیک را دارا می‌باشد.

آشنایی با تولیدات برند استرادیواریوس

برند استرادیواریوس هر ساله بسیاری از انواع لباس‌های زنانه‌ی خود را وارد بازار جهانی می‌کند. همان طور که گفته شد این برند تولیدکننده‌ی اختصاصی لباس‌های زیبا و با کیفیت زنانه می‌باشد و یکی از بهترین انتخاب‌ها برای خرید بانوان است.
استرادیواریوس انواع کفش، پالتو، مانتو، کمربند، شلوار جین، شومیز، پیراهن، کیف و… را برای بانوان تهیه و عرضه می‌کند. برند استرادیواریوس که تولیدکننده‌ی لباس‌ها و زیورآلات زنانه است در کشور اسپانیا به منظور به راه انداختن موجی به وجود آمد تا بر همه‌ی زنان و دختران در سرتاسر جهان الهام بخش و اثرگذار شود و این نوید را بدهد که برای کمک به دنیا این دختران هستند که می‌توانند نقش پررنگ‌تری در جامعه، داشته باشند.
شعار استرادیواریوس: داستان تغییر دنیا از یک دختر شروع می‌شود.
برند استرادیواریوس به دلیل کیفیت و قیمت مناسب محصولاتی که دارد و پیشروی‌اش با آخرین تغییرات در حوزه‌ی مد در جهان بسیار موفق عمل کرده است و در تولید البسه و پوشاک زنانه از مهم‌ترین برندها به شمار می‌رود.
موفقیت استرادیواریوس موجب آن شد تا یکی از بزرگ‌ترین ابر کمپانی‌های تولیدکننده‌ی پوشاک جهان ایندیتکس این برند را خریداری کند و باعث شد تا یکی از قبضه‌کنندگان بازار پوشاک در جهان بشود.

رده سنی

لباس‌ها و زیورآلات تولید شده توسط استرادیواریوس برای خانم‌های ۲۰ تا ۳۵ سال می‌باشد و برای سنین کمتر یا بیشتر، مثل خانم‌های مسن و یا نوجوانان خیلی جالب نیستند. دنیای فشن و مد سال‌هاست که به بخش‌های مهمی در دیگر زمینه‌ها مثل اقتصادی تبدیل شده‌اند و بسیاری از کمپانی‌های تولیدکننده‌ی اکسسوری و پوشاک در جهان به طور جدی با یکدیگر در رقابت‌اند.
در میان همه‌ی این برندها و تولیداتی که انجام می‌شود محبوب‌ترین و پر فروش‌ترین آن‌ها لباس‌های زنانه‌اند و به همین خاطر است که بعضی از برندها و تولیدکنندگان به طور خاص و متمرکز بر روی پوشاک و زیورآلات زنانه فعالیت می‌کنند.
برند اسپانیایی استرادیواریوس قطعاً یکی از مهم‌ترین آن‌ها می‌باشد که مورد دیگری که بر اهمیت آن می‌افزاید این است که در کنار برندهای مطرح و با کیفیت دیگر در جهان مانند زارا، برشکا، پول‌اند بئر، ماسیمو دوتی و… که زیر مجموعه‌ی کمپانی مهمی به نام ایندیتکس هستند فعالیت می‌کند که در بین تمام آن‌ها مهم‌ترین تولیدکننده‌ی پوشاک و دیگر زیورآلات زنانه به حساب می‌آید.

فروشگاه استرادیواریوس-اخبار برندها-اقیانوس آبی خبر

نام استرادیواریوس از کجا آمده است؟

همه در اولین برخورد با برند استرادیواریوس با نام آن دچار مشکل می‌شوند. در اصل، نام و حتی نماد این برند اقتباس شده از تولیدکنندگان قدیمی است که بین قرون ۱۷ و ۱۸ از تولیدکنندگان ویولن در دنیا بوده‌اند. گفته می‌شود که محصولات برند استرادیواریوس در مقایسه با زارا از قیمت بسیار مناسب‌تری برخوردار می‌باشد.
از ویژگی‌های بارز و مهم استرادیواریوس این است که برای همه‌ی سلیقه‌ها و طبقات اجتماعی مختلف محصولات خود را تولید می‌کند و در تولیدات خود با شتاب هرچه تمام‌تر و همگام با مد روز پیش می‌رود، تولیدکنندگان استرادیواریوس هر محصولی که از مد خارج شده باشد یا مورد توجه قرار نگرفته باشد را به سرعت کنار زده و محصولاتی با طراحی‌های جدید و متناسب با مد روز را جایگزین آن می‌سازند.
استرادیواریوس یکی از مهم‌ترین برندها در تولید پوشاک زنانه به شمار می‌رود و در کنار کیفیت بالا و طراحی‌های جذاب آن از قیمتی مناسب برخوردار می‌باشد که از علل محبوبیت و مورد استقبال قرار گرفتن این برند در سراسر دنیا می‌باشد. این برند را همچنین به عنوان زارا ولی با قیمتی مناسب‌تر نیز دانسته‌اند.

چرا برند استرادیواریوس محبوب است؟

هر روز، دنیای مد و لباس در سر تا سر جهان، به عنوان بازدهی پر سود در عرصه‌ی اقتصاد فعالیت می‌کنند. در این میان رقابت‌هایی وجود دارد و مهم‌ترین دغدغه برای همه آنان جلو رفتن همراه با خواسته‌ی عموم مردم است. برندهای خارجی اکثراً به خاطر گران بودن کمتر خریداری می‌شوند، بسیاری از افراد پولشان را برای کیفیت خرج می‌کنند و افرادی دیگر نیز به خاطر جنس یا طراحی زیبای محصول ترغیب به خرید یک لباس می‌شوند.
در این میان، استرادیواریوس انواع لباس‌های جین مانند پیراهن و یا شلوار و پوشاک زمستانی یا تابستانی مثل تاپ یا پالتو، لباس‌های راحتی مانند دامن و بلوز زنانه و همچنین لباس‌های رسمی و مجلسی مثل کت، کفش پاشنه بلند و غیره را تولید و عرضه می‌کند. اگر به دنبال برندی هستید که هم ارزان‌تر از دیگر برندهای خارجی باشد، هم با کیفیت کار کند، استرادیواریوس بهترین البسه و دیگر لوازم زنانه را با قیمت مناسب‌تری تولید و عرضه می‌کند.
طراحی و کیفیت پارچه‌های استرادیواریوس آن را به یکی از بهترین‌ها و محبوب‌ترین‌ها در بین بانوان در سطح جهان تبدیل کرده است. همان طور که ذکر شد قسمت اعظمی از دنیای فشن و مد با بیشترین تنوع و شتابگیری در تغییرات آن در حوزه‌ی تولیدات لباس‌ها و انواع زیورآلات زنانه در این حوزه می‌باشد. همین تغییرات و رقابت‌ها و در نتیجه‌ی آن خلاقیت و به روز بودن برند استرادیواریوس را به یکی از بهترین‌ها در عرصه‌ی محصولات زنانه در دنیای مد و فشن تبدیل کرده است.

World of Words

منبع: stradivarius


دیدگاه ها بسته شده اند.