اخبار برندها-اقیانوس آبی خبر-برند وب سامیت-استارتاپ

فراخوان حضور استارتاپ‌ها در رویداد جهانی با برند وب‌سامیت اعلام شد

سازمان فناوری اطلاعات ایران برای حضور کسب و کارها و استارتاپ‌های علاقه‌مند به شرکت در رویداد جهانی با برند وب‌سامیت در لیسبون پرتغال، فراخوان داد.

اقیانوس آبی خبر اخبار برندها|به نقل از سازمان فناوری اطلاعات ایران، رویداد بین‌المللی تکنولوژی Web Summit 2021 از اول تا چهارم نوامبر (۱۰ تا ۱۳ آبان) سال جاری در لیسبون کشور پرتغال برگزار می‌شود.

وب‌سامیت یک کنفرانس سالانه در حوزه تکنولوژی اطلاعات محسوب می‌شود که هر ساله به میزبانی کشور پرتغال برگزار می‌شود و به نوعی یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای فناوری در جهان به شمار می‌آید.

رویداد جهانی Web Summit در سال ۲۰۰۹ تأسیس و اولین گردهمایی آن در دوبلین ایرلند برگزار شد، اما در سال ۲۰۱۶ به طور دائم به لیسبون انتقال یافت.

 مهم‌ترین اهداف این رویداد مربوط به گردآوردی و ایجاد امکان تبادل نظر میان سخنرانان برجسته، بزرگترین شرکت‌ها و رسانه‌های برتر حوزه فناوری جهان است.

اخبار برندها-اقیانوس آبی خبر-برند وب سامیت-استارتاپ

محورهای این کنفرانس شامل فناوری اینترنت، فناوری‌های نوظهور و سرمایه گذاری خطرپذیر است. مشارکت‌کنندگان در رویداد وب‌سامیت طیف وسیعی از کسب‌وکارهای حوزه فناوری، از ۵۰۰ شرکت برتر Fortune گرفته تا شرکت‌های نوپا و نمایندگان صنایع‌های ‌تک و برندهای مختلف هستند.

در سال‌های گذشته نمایندگانی از بخش‌های دولتی، پارک‌های فناوری و کسب‌وکارهای نوپای ایرانی در رویداد مذکور حضور یافته‌اند.

رویداد سال جاری به صورت حضوری و در دو قالب نمایشگاهی و سمینار برگزار می‌شود. با توجه به روند کند صدور ویزای کشور پرتغال برای هموطنان ایرانی، به استارت آپ‌ها و کسب و کارهای متقاضی حضور در این رویداد توصیه می‌شود در اسرع وقت نسبت به شروع فرآیند اخذ ویزا اقدام کنند.

علاقه‌مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نمایشگاه و نشست‌های تخصصی این رویداد می‌توانند به وب‌سایت https://websummit.com مراجعه کنند.

World of Words

منبع: خبرگزاری مهر


 

برچسب‌ها:‌ بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.