متا هیومن برند اپیک گیمز اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (5)

برند اپیک گیمز و چهره های واقع گرایانه با ابزار MetaHuman Creator

برند اپیک گیمز به عنوان سازنده‌ی بازی فورتنایت ابزاری با نام MetaHuman Creator معرفی کرده است که در عرض چند دقیقه، انسان‌ دیجیتال بسیار واقع‌گرایانه خلق می‌کند. 

اقیانوس آبی خبر – اخباربرندها | برند اپیک گیمز، سازنده‌ی بازی محبوب فورتنایت، به‌تازگی با استفاده از آنریل انجین (Unreal Engine)، ابزاری مبتنی ‌بر مرورگر با نام MetaHuman Creator ساخته است. براساس گزارش ورج، ابزار جدید اپیک گیمز می‌تواند چهره‌ی بسیار واقع‌گرایانه‌ی انسان را بسازد و به طبیعی‌تر شدن حرکات بدن و انیمیشن‌های چهره کمک کند.

متا هیومن برند اپیک گیمز اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (4)

متا هیومن برند اپیک گیمز اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (4)

رونمایی ابزار

اپیک گیمز در دو ویدئویی که در یوتیوب منتشر کرد، به کاربران امکان داد برای نخستین بار نگاهی به توانایی‌های ابزار MetaHuman Creator بیاندازند. Metahuman عبارتی است که اپیک گیمز برای توصیف چهره‌های غیر واقعی ساخته‌شده با ابزار جدیدش از آن استفاده می‌کند.

برند اپیک گیمز می‌گوید MetaHuman Creator را می‌توان در کنار تکنیک‌های مدرن موشن کپچر و انیمیشن‌سازی قرار داد تا حرکات و صحنه‌های تعامل انسانی واقع‌گرایانه خلق کرد و را در بازی‌های ویدئویی، فیلم و سریال‌های تلویزیونی و دیگر فرمت‌ها مورد استفاده قرار داد.

متا هیومن برند اپیک گیمز اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (1)

متا هیومن برند اپیک گیمز اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (1)

پروژه‌ی MetaHuman Creator

اپیک گیمز می‌گوید انسان‌های واقع‌گرایانه‌ی پروژه‌ی MetaHuman Creator را می‌توان در عرض تنها چند دقیقه خلق و از مدل مو و لباس منحصربه‌فرد برای آن‌ها استفاده کرد. سپس امکان اعمال تغییراتی دیگر روی چهره‌های واقع‌گرایانه‌ وجود دارد تا آن‌ها را مطابق نیاز اصلاح کرد. این ابرانسان‌ها (Metahuman) را می‌توان به‌صورت بلادرنگ ازطریق ابزار MetaHuman Creator و یک مرورگر وب، اصلاح کرد.

متا هیومن برند اپیک گیمز اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (2)

متا هیومن برند اپیک گیمز اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (2)

ولادیمیر مستیلوویچ، قائم‌مقام واحد فناوری انسان‌های دیجیتال در برند اپیک گیمز، می‌گوید تا پیش از معرفی ابزار MetaHuman Creator، یکی از دشوارترین کارها در زمینه‌ی ایجاد محتوای سه‌بعدی، ساخت انسان‌ دیجیتال بود که بسیار واقع‌گرایانه به‌ نظر برسد. او می‌گوید حتی باتجربه‌ترین طراحان به زمان و تلاش و ابزارهای زیادی برای خلق کردن صرفا یک شخصیت نیاز دارند.

ولادیمیر مستیلوویچ می‌گوید پس از دهه‌ها تحقیق‌و‌توسعه و به‌ لطف اضافه شدن شرکت‌هایی مثل 3Lateral،اCubic Motion و Quixel به زیرمجموعه‌ی اپیک گیمز، زمان و تلاش و ابزارهای زیادی مورد برای خلق انسان دیجیتال ازطریق آنریل انجین از میان برداشته می‌شوند. طراحان می‌توانند برای عملی کردن اهداف خود سراغ MetaHuman Creator بروند و در زمانی کوتاه کارشان را انجام بدهند.

متا هیومن برند اپیک گیمز اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (3)

متا هیومن برند اپیک گیمز اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (3)

خلق انسان

انسان‌هایی که توسط ابزار جدید برند اپیک گیمز خلق می‌شوند، به اندازه‌ی تصاویر رندر دیجیتال جعلی، واقع‌گرایانه به‌ نظر نمی‌رسند. تکنیک یادشده که متکی ‌بر هوش مصنوعی است، پایه و اساس پروژه‌هایی مثل «این شخص وجود ندارد» محسوب می‌شود. MetaHuman Creator به‌عنوان ابزاری بسیار پیشرفته برای خلق شخصیت در بازی‌های ویدئویی، به‌ شکل عجیبی واقع‌گرایانه عمل می‌کند. با این‌همه باید منتظر بمانیم و ببینیم که ابزار MetaHuman Creator در دست توسعه‌دهندگان متفرقه چه عملکردی بر جای می‌گذارد.

 

World of Words

دیدگاه خود را در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *