همکاری برندهای کلاب هاوس و TED - اقیانوس آبی خبر - اخبار برندها

همکاری برندهای کلاب هاوس و TED برای ارائه گفتگوهای صوتی اختصاصی

برند کلاب هاوس که با قابلیت گفتگوی صوتی تغییرات بزرگی در دنیای شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرده، حالا یک شریک جدید با عملکرد مناسب در دنیای پادکست‌ها دارد: TED. این برند اعلام کرده که با همکاری تد گفتگوهای اختصاصی را به این پلتفرم اجتماعی صوتی می‌آورد.

اقیانوس آبی خبر – اخبار برندها|اولین روم تد در این شبکه اجتماعی امروز شروع به کار می‌کند و جلسات آن به طور هفتگی در روزهای دوشنبه برگزار خواهد شد. البته در آینده نزدیک روم‌ها یا اتاق‌های جدیدی هم از طریق کلوب تد در کلاب هاوس راه‌اندازی خواهند شد.

طبق توافق صورت گرفته

TED می‌تواند با برندهای دیگر برای اسپانسر شدن همکاری کند یا در گفتگوها تبلیغات پخش کند و کلاب هاوس هم سهمی از این درآمدها برای خودش برنمی‌دارد. از آنجایی که برخی کاربران اتاق‌های کلاب هاوس را با گفتگوهای تد مقایسه می‌کنند، چنین همکاری منطقی به نظر می‌رسد. با این همکاری افراد دوباره می‌توانند ایده‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

Audio Collective


برند تد در فوریه سال جاری میلادی «Audio Collective» را راه‌اندازی و اعلام کرد که برنامه‌های آن روزانه ۱.۶۵ میلیون بار دانلود شده‌اند. دریافت‌کنندگان این برنامه‌ها در تمام نقاط جهان حضور دارند. به گفته اسپاتیفای، TED Talks Daily دومین برنامه محبوب جهانی روی پلتفرم آن در سال ۲۰۲۰ بوده است.

همکاری برندهای کلاب هاوس و TED - اقیانوس آبی خبر

رویکرد تد

با توجه به رویکردی که تد داشته، می‌داند چگونه در پلتفرم صوتی عمل کند و مردم هم به برنامه‌هایش گوش می‌دهند. بنابراین همکاری اخیر هم به نفع تد و هم به نفع کلاب هاوس خواهد بود. با این همکاری، TED می‌تواند مانند کنفرانس‌ها جلسه پرسش و پاسخ هم برگزار کند، کاری که انجامش در پادکست‌های عادی ممکن نیست.

رقابت نزدیک

رقابت در دنیای شبکه‌های اجتماعی صوتی رو به افزایش است و ظاهرا پلتفرمی برنده‌ است که بتواند استعدادهای بیشتری را جذب کند. در همین راستا احتمالا اسپاتیفای پادکسترها را به استفاده از «Greenroom» یعنی رقیب کلاب هاوس تشویق می‌کند. فیسبوک برای رونق «Live Audio Rooms» می‌خواهد با چهره‌های مطرح همکاری کند. توییتر و NFL (لیگ ملی فوتبال آمریکا) هم می‌خواهند برای Spaces محتوای اختصاصی تولید کنند.

World of Words

دیدگاه ها بسته شده اند.