اخبار برندها-اقیانوس آبی خبر-برند سونی-پلی استیشن5

برند سونی پلی استیشن ۵ (PS5) را با وزنی کم‌تر روانه بازار کرد

برند سونی در سکوت خبری مدل جدید برند پلی استیشن ۵ را در فروشگاه‌های استرالیا موجود کرد. این کنسول در کنار وزن پایین‌تر نسبت به نسخه اصلی، از پیچ جدیدی برای پایه‌اش بهره می‌برد که نیازی به پیچ گوشتی ندارد.

اقیانوس آبی خبر اخبار برندها| به گزارش وب‌سایت گیمینگ استرالیایی (Press Start)، مدل جدید برند پلی استیشن ۵ در مقایسه با نسخه اصلی نزدیک به ۳۰۰ گرم سبک‌تر است. با این حال نمی‌دانیم برند سونی برای چنین کاهش وزنی چه کاری انجام داده. این احتمال وجود دارد که ژاپنی‌ها قطعه‌ای را حذف کرده یا اینکه تغییراتی در قطعات داخلی ایجاد کرده باشند.

مدل جدید برند PS5 سونی با شماره مدل CFI-1102A روانه بازار شده، در حالی که نسخه اصلی با شماره مدل CFI-1000 به فروش می‌رسد

اقیانوس آبی خبر-اخبار برندها-برند سونی- پلی استیشن5

به نظر می‌رسد استرالیا اولین کشوری در جهان است که بزند سونی مدل جدید کنسول پرفروشش را در آن عرضه می‌کند. همانطور که بالاتر گفتیم سونی از پیچ جدیدی برای پایه استفاده کرده که بدون نیاز به پیچ گوشتی می‌توان آن را باز کرد، با این حال برای دسترسی به حافظه SSD  M2قابل تعویض همچنان به پیچ گوشتی نیاز خواهید داشت.

مدل جدید کنسول بازی ژاپنی‌ها احتمالا در چند هفته آینده به بازار کشورهای دیگر هم راه پیدا می‌کند و به‌طور کامل با ویژگی‌هایش آشنا می‌شویم. با این حال به نظر نمی‌رسد با به‌روزرسانی بزرگی روبه‌رو باشیم و تفاوت اصلی آن با نسخه قبلی تنها همان وزن کمتر باشد.

 برند سونی می‌خواهد قابلیت تعویض حافظه SSD را از طریق یک به‌روزرسانی نرم افزاری در اختیار کاربران قرار دهد. این آپدیت که هم اکنون به صورت بتا برای برخی کاربران منتشر شده، حاوی بهبودهایی برای رابط کاربری داشبورد برند PS5، پشتیبانی از صدای سه‌بعدی برای اسپیکر تلویزیون‌ها و روشی بهتر برای ایجاد تمایز میان نسخه‌های PS4 و PS5 بازی‌هاست.

World of Words

منبع: دیجیاتو


دیدگاه ها بسته شده اند.