برند آلفاموتور جکس اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (3)

برند آلفاموتور از شاسی بلند برقی خود را معرفی کرد

برند آلفاموتور، در حال جذب سرمایه برای تولید شاسی‌ بلند الکتریکی دو دیفرانسیل و مناسب رانندگی در طبیعت است. قیمت نهایی آلفا جکس، حدود ۳۸ تا ۴۸ هزار دلار خواهد بود.

اقیانوس آبی خبر – اخبار برندها |طی بیش از 100 سال اخیر ،‌آلفارومئو با ارائه مدل‌های مختلف خودرو های اسپرت به بازار ، به همگان اثبات کرد که همواره یکی از 5 شرکت برتر دنیا در عرصه طراحی و تولید خودرو‌های لوکس اسپرت در دنیا بوده، هست و خواهد و بسیاری بر این باور هستند که آلفا رومئو با معرفی مدل‌هایی مانند GIULIA‌، SPIDER‌ ، ALFASUD‌ ، 145‌، 159 و 8C COMPETZIONE به همگان ثابت کرد که می‌تواند با استفاده از هنر ناب ایتالیااز یک سو و از سویی دیگر تکنولوژی منحصر به فرد مهندسی ایتالیایی در میان خودروسازان مطرح دنیا خود را به عنوان یکی از رقبای سرسخت مطرح کند.

برند آلفاموتور اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (4)

برند آلفاموتور اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (4)

ارائه مدل‌های جدید

امروز با ارائه مدل‌های جدیدی مانند MITO و GIULIETTA و در آینده نزدیک با ارائه مدل‌هایی مانند 4C ، برگی دیگر در دفتر خودروسازی روز دنیا رونمایی شده است و آلفارومئو به عنوان یکی از مطرح ترین خودروسازان دنیا ، سعی می کند تا با ارائه مدل‌های جدید هموراه در اوج باقی بماند.

برند آلفاموتور جکس اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (6)

برند آلفاموتور جکس اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (6)

تولید خودروهای اسپرت

برند آلفاموتور (Alpha motor inc) با هدف تولید خودروهای اسپرت تمام الکتریکی در ارواین کالیفرنیا تأسیس شده است. این شرکت در آخرین روزهای سال ۲۰۲۰، یک خودرو اسپرت دودر با نام ایس (Alpha Ace) معرفی کرد و تحسین کارشناسان را برانگیخت.

برند آلفاموتور جکس اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (2)

برند آلفاموتور جکس اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (2)

بنابر ادعای شرکت سازنده، این محصول با ترکیب طراحی کلاسیک و مدرن، شعاع حرکتی ۴۰۰ کیلومتر و سرعت‌گیری صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت ۶ ثانیه دارد و سال ۲۰۲۳ تولید خواهد شد. مدل پایه‌ی ایس، دیفرانسیل عقب است؛ اما نسخه دو موتور دو دیفرانسیل با نهایت سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت و زمان سرعت‌گیری صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت ۴٫۶ ثانیه در برنامه تولید قرار دارد.

جکس (JAX)

دومین محصول برند آلفا موتور، یک کراس‌اور اسپرت برگرفته از ایس است که توانایی حرکت در مسیرهای خارج جاده دارد. جکس (JAX) مشابه ایس، دارای باتری ۷۵ کیلووات ساعتی است و حدود ۶٫۵ ثانیه بعد از شروع حرکت، به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد؛ با این شرایط، شعاع حرکتی ۴۰۰ کیلومتر برای جکس محتمل خواهد بود. این خودرو نیز با سیستم دیفرانسیل عقب یا دو دیفرانسیل عرضه خواهد شد.

برند آلفاموتور جکس اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (7)

برند آلفاموتور جکس اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (7)

جزییات

طراحی خودروی جکس از برند آلفاموتور با بدنه کلاسیک و کوپه، چراغ‌های LED چهارگوش، باربند میله‌ای، چرخ‌های بزرگ شبیه به تانک و حفاظ‌های سنتی سپر، ترکیبی چشم‌نواز از سبک طراحی خودروهای قدیمی و مدل‌های برقی مدرن ارائه می‌دهد. در فضای داخلی، تودری‌ها و صندلی‌ها با پارچه‌ی چهارخانه تزیین شده است و ادواتی شبیه چوب دارد که همراه دستگیره آویز چرم، محصولات کلاسیک پورشه را به یاد می‌آورد. دو نمایشگر بزرگ روی داشبورد و پشت پنل فرمان دیده می‌شوند که تجهیزات مرسوم در خودروهای الکتریکی امروزی هستند.

برند آلفاموتور اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (5)

برند آلفاموتور اقیانوس آبی خبر اخبار برندها (5)

قیمت نهایی آلفا جکس تک دیفرانسیل، ۳۸ هزار دلار اعلام شده است؛ البته هزینه‌های مالیات محلی به این مبلغ اضافه خواهد شد که در ایالت‌های مختلف آمریکا، متفاوت است.

World of Words

دیدگاه ها بسته شده اند.